W dniach 24-26 lutego 2023 roku w Lublinie odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu kategorii U-19 mężczyzn. Mistrzostwa zostaną rozegrane w Hali Widowiskowo Sportowej ,,GLOBUS" przy ulicy Kazimierza Wielkiego 8. Gospodarzem turnieju będzie klub AZS UMCS Lublin, a tytułu mistrza Polski bronić będzie Rekord Bielsko-Biała SSA.
Ceremonii uroczystego otwarcia dokonał m.in. Prezes LZPN Pan Zbigniew Bartnik.
Lubelski Związek Piłki Nożnej będzie reprezentować drużyna AZS UMCS Lublin.
Mistrzostwa będą transmitowane na kanale YouTube AZS UMCS Lublin
Wstęp na wydarzenie wolny!
Grupa 1
1. Futsal Leszno
2. BSF Bochnia
3. Constract Lubawa
4. Piaskowianka Piaski
pt. 13:00, Constract Lubawa - Futsal Leszno
pt. 13:50, BSF Bochnia - Piaskowianka Piaski
sb. 8:30, Constract Lubawa - Piaskowianka Piaski
sb. 9:20, BSF Bochnia - Futsal Leszno
sb. 15:10, Futsal Leszno - Piaskowianka Piaski
sb. 16:00, BSF Bochnia - Constract Lubawa
Grupa 2
1. Bonito Helios Białystok
2. Rekord Bielsko-Biała SSA
3. SMS Solne Miasto Wieliczka
4. Legia Futsal Warszawa
pt. 14:40, SolneMiasto Wieliczka - BonitoHelios Białystok
pt. 15:30, Rekord Bielsko-Biała - Legia Futsal Warszawa
sb. 10:10, SolneMiasto Wieliczka - Legia Futsal Warszawa
sb. 11:00, Rekord Bielsko-Biała - BonitoHelios Białystok
sb. 16:50, BonitoHelios Białystok - Legia Futsal Warszawa
sb. 17:40, Rekord Bielsko-Biała - SolneMiasto Wieliczka
Grupa 3
1. Piast Gliwice Futsal
2. AZS UMCS Lublin
3. TAF Toruń
4. JKS SMS Jarosław
pt. 16:40, TAF Toruń - Piast Gliwice Futsal
pt. 17:30, AZS UMCS Lublin - JKS SMS Jarosław
sb. 11:50, TAF Toruń - JKS SMS Jarosław
sb. 12:40, AZS UMCS Lublin - Piast Gliwice Futsal
sb. 18:30, Piast Gliwice Futsal - JKS SMS Jarosław
sb.19:20, AZS UMCS Lublin - TAF Toruń
Grupa 4
1. AZS UG Gdańsk
2. Gwiazda Ruda Śląska
3. Red Dragons Pniewy
4. CANPACK Okocimski Brzesko
pt. 18:20, Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk
pt. 19:10, Gwiazda Ruda Śląska - Okocimski Brzesko
sb. 13:40, Red Dragons Pniewy - Okocimski Brzesko
sb. 14:30, Gwiazda Ruda Śląska - AZS UG Gdańsk
sb. 20:10, AZS UG Gdańsk - Okocimski Brzesko
sb. 21:00, Gwiazda Ruda Śląska - Red Dragons Pniewy
Mecze półfinałowe i o miejsca odbędą się w niedzielę 26.02.2023 r.