Podajemy podział Orlików i Żaków oraz terminy turniejów:
Regulamin Rozgrywek Orlików i Żaków
W dniu 04.09.2019 r. z rozgrywek Orlik Starszy gr. III wycofał się zespół KS Tur Turobin, jednocześnie zgłosił się do rozgrywek Orlika Młodszego i został przyporządkowany do grupy Orlik Młodszy gr. I.
Przypominamy również, że wszyscy Orlicy Starsi i Młodsi muszą być uprawnieni i mieć załączone deklaracje gry amatora aby drużyny zostały dopuszczone do rozgrywek
Orlik Starszy gr. I (2009):
1. MGKS Igros Krasnobród I 07.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
2. MGKS Igros Krasnobród II 14.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
3. Football Academy Biłgoraj 22.09.2019 r. (niedziela) godz. 9:00
4. OSiR Biłgoraj 29.09.2019 r. (niedziela) godz. 9:00
5. KS Sokół Zwierzyniec 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. LKS Szumy Susiec 12.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
Orlik Starszy gr. II (2009):
1. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 07.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
2. DKS Gaudium I Zamość 14.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
3. Football Academy II Zamość 22.09.2019 r. (niedziela) godz. 9:00
4. GKS Pogoń 96 Łaszczówka 28.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
5. DKS Gaudium II Zamość 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. ULKS Zryw Ulhówek 12.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
7. TKS Tomasovia II Tomaszów Lubelski 19.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
Orlik Starszy gr. III (2009): (na jesieni AMSPN Hetman Zamość i DKS Gaudium III zorganizują po 2 turnieje, na wiosną Football Academy I Zamość i Potok Sitno zorganizują po 2 turnieje)
1. AMSPN Hetman Zamość 07.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
2. Football Academy I Zamość 15.09.2019 r. (niedziela) godz. 9:00 (zmiana terminu na prośbę FA Zamość)
3. GKS Potok Sitno 22.09.2019 r. (niedziela) godz. 9:00
4. DKS Gaudium III Zamość 28.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
5. AMSPN Hetman Zamość 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. DKS Gaudium IV Zamość 12.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
Orlik Młodszy gr. I (2010):
1. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn 07.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
2. STS Gryf Gmina Zamość 14.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
3. LKS Olimpiakos Tarnogród 21.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
4. Football Academy Biłgoraj 28.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
5. LKS Grom Różaniec 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. BKS Biłgoraj 12.10.2019 r. (sobota) godz. 12:00
7. KS Tur Turobin 19.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
Orlik Młodszy gr. II (2010): (na jesieni Unia i Kryształ organizują po 2 turnieje, na wiosnę Potok, Andoria i Gaudium zorganizują po 2 turnieje)
1. MLKS Kryształ Werbkowice 07.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
2. MKS Unia Hrubieszów 14.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
3. GKS Potok Sitno 21.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
4. GKS Andoria Mircze 28.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
5. DKS Gaudium Zamość 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. MKS Unia Hrubieszów 12.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
7. MLKS Kryształ Werbkowice 19.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
Orlik Młodszy gr. III (2010): (na jesieni Tomasovia i AMSPN Hetman zorganizują po 2 turnieje, na wiosnę Perła Telatyn i Ruch zorganizują po 2 turnieje)
1. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 07.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
2. SKS Ruch Machnów Nowy 14.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
3. GKS Perła Telatyn 21.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
4. AMSPN Hetman Zamość 28.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
5. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. AMSPN Hetman Zamość 12.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
Żak Starszy gr. I (2011):
1. AMSPN Hetman Zamość 08.09.2019 r. (niedziela) godz. 9:00
2. KS Włókniarz Frampol 14.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
3. Football Academy I Zamość 21.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
4. DKS Gaudium I Zamość 28.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
5. LKS Olimpiakos Tarnogród 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. Football Academy II Zamość 12.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
7. KS Olender Sól 19.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
8. DKS Gaudium II Zamość 26.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
Żak Starszy gr. II (2011):
1. MKS Unia Hrubieszów 07.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
2. Football Academy III Zamość 14.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
3. GLKS Granica Lubycza Królewska 21.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
4. GKS Pogoń 96 Łaszczówka 28.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
5. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. LKS Olimpia Miączyn 12.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
7. KS AP Kicker Tomaszów Lubelski 19.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
(drużyna KS AP Kicker wycofała się z rozgrywek w dniu 06.09.2019 r.)
Żak Młodszy (2012):
1. Football Academy Biłgoraj 07.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
2. Football Academy Zamość 14.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
3. STS Gryf Gmina Zamość 21.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
4. STS Gryf II Zamość 28.09.2019 r. (sobota) godz. 9:00
5. AMSPN Hetman Zamość 05.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
6. BKS Biłgoraj 12.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00
7. DKS Gaudium Zamość 19.10.2019 r. (sobota) godz. 9:00