Strona główna

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje zainteresowanych biletami na mecze Reprezentacji Ukrainy – można składać zamówienia i zakupić bilety na mecze:

Ukraina-Armenia, który będzie rozgrywany na Stadionie im. Władysława Króla w Łodzi
dnia 11 czerwca 2022 roku (sobota) o godz. 15:00.

Ukraina-Irlandia, który będzie rozgrywany na Stadionie im. Władysława Króla w Łodzi
dnia 14 czerwca 2022 roku (wtorek) o godz. 20:45.

 

W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie Członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. LZPN ma do dyspozycji 10 biletów na każdy z meczów.

Bilety po decyzji PZPN dostępne będą w następujących cenach:

Kategoria I – 60 PLN

Kategoria II – 40 PLN

Zgłoszenia w załączonej tabelce w wersji CSV (podajemy PESEL, imię i nazwisko i cenę biletu) przesyłamy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin przesłania zgłoszeń to 09.06.2022 r. (czwartek) do godz. 14:00. Bilety będą do odebrania w biurze LZPN i Oddziałach lub przesłane zostaną do zainteresowanych na skrzynkę mailową.

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 607-357-517.