Strona główna

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje zainteresowanych biletami na mecz Ligi Narodów – można składać zamówienia i zakupić bilety na mecz Polska-Holandia, który będzie rozgrywany na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie dnia 22 września 2022 roku (czwartek) o godz. 20:45.

 

W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie Członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Klub zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (działacz, trener, sędzia, członek komisji) maksymalnie na 1 bilet.

Lublin (kluby, środowisk, osoby związane z piłką nożną z terenu 10 powiatów lubelskich): 60 biletów

Oddział LZPN w Białej Podlaskiej (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów bialskopodlaskich): 47 biletów

Oddział LZPN w Chełmie (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 4 powiatów chełmskich): 40 biletów

Oddział LZPN w Zamościu (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów zamojskich): 53 biletów

Bilety po decyzji PZPN dostępne będą w następujących cenach:

Kategoria I – 240 PLN

Kategoria II – 180 PLN

Kategoria III – 120 PLN

Zgłoszenia w załączonej tabelce w wersji CSV (podajemy PESEL, imię i nazwisko i cenę biletu) przesyłamy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin przesłania zgłoszeń to 16.08.2022 r. (wtorek) do godz. 14:00. Bilety będą do odebrania w biurze LZPN i Oddziałach lub przesłane zostaną do zainteresowanych na skrzynkę mailową.

Otwarta sprzedaż rozpocznie się 26.08.2022 r.
Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 607-357-517.