na czerwono zgłoszenia zespołów po terminie
Zgłoszenia do rozgrywek sezonu 2023/2024
Komisja Gier w załączeniu będzie podawała na bieżąco drużyny, które zgłosiły się do rozgrywek sezonu 2023/2024.
Stan na dzień 26.07.2023 r.
Klasa Okręgowa:
1. TKS Huczwa Tyszowce
2. MKS Unia Hrubieszów
3. KS Hetman Zamość
4. LKS Grom Różaniec
5. GKS Pogoń 96 Łaszczówka
6. GKS Potok Sitno
7. GLKS Omega Stary Zamość
8. ŁKS Korona Łaszczów
9. GLKS Graf Chodywańce
10. LKS Metalowiec Goraj
11. GKS Błękitni Obsza
12. LKS Olimpia Miączyn
13. GKS Sparta Łabunie
14. LZS Tanew Majdan Stary
15. LKS Olimpiakos Tarnogród
16. SP Victoria Łukowa
Klasa A:
1. GKS Sparta Wożuczyn
2. GKS Huragan Hrubieszów
3. GKS Andoria Mircze
4. LKS Orkan Bełżec
5. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn
6. KS Sokół Zwierzyniec
7. GLKS Granica Lubycza Królewska
8. LKS Orion Dereźnia
9. KS Alwa Brody Małe
10. LKS Szumy Susiec
11. KS Olender Sól
12. BKS Bodaczów
13. KS Włókniarz Frampol
14. MGKS Igros Krasnobród
Klasa B (na razie bez podziału na grupy):
1. SP Piast Babice
2. KS Wola Różaniecka-Luchów
3. KS Roztocze Szczebrzeszyn
4. GKS Perła Telatyn
5. GKS Delta Nielisz
6. GKS Aleksandria Aleksandrów
7. GKS Ostoja Skierbieszów
8. LKS Orion Stihl Jacnia
9. GKS Szyszła Tarnoszyn
10. LKS Cosmos Józefów
11. GKS Orzeł Tereszpol
12. GKS Relax Księżpol
13. GKS Tarnawatka
14. LZS Tarpan Korchów
15. LZS Wrzos Szyszków
16. GKS Perła Deszkowice
17. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek
18. SKS Ruch Machnów Nowy
19. KS Rakovia Rakówka
Okręgowa Liga Juniorów Starszych A1 (2005, 2006, 2007, 2008 i 2009 za zgodą lekarza sportowego):
1. GKS Huragan Hrubieszów
2. KS Roztocze Szczebrzeszyn drużyna wycofała się w dniu 27.07.2023 r.
2. GKS Andoria Mircze
3. MLKS Kryształ Werbkowice
4. GKS Potok Sitno
5. ŁKS Korona Łaszczów
6. LKS Metalowiec Goraj
Okręgowa Liga Juniorów Młodszych B1 (2007, 2008, 2009,2010 za zgodą lekarza sportowego):
1. GKS Delta Nielisz
2. MLKS Kryształ Werbkowice
3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn
4. KS Sokół Zwierzyniec
5. GLKS Granica Lubycza Królewska
6. ŁKS Korona Łaszczów
7. GKS Orzeł Tereszpol
8. LKS Szumy Susiec
9. KS Olender Sól
10. LKS Olimpia Miączyn
11. LZS Tarpan Korchów
12. MGKS Igros Krasnobród
13. KS Włókniarz Frampol
14. MKS Unia Hrubieszów
15. LZS Tanew Majdan Stary zgłoszenie drużyny w dniu 01.08.2023 r.
Okręgowa Liga Tramkparzy Starszych C1 (2009, 2010, 2011 za zgodą lekarza sportowego):
1. DKS Gaudium Zamość
2. GKS Aleksandria Aleksandrów
3. LKS Metalowiec Goraj
4. KS Olender Sól
5. LZS Tanew Majdan Stary drużyna wycofała się w dniu 01.08.2023 r.
Okręgowa Liga Tramkparzy Młodszych C2 (2010, 2011, 2012 za zgodą lekarza sportowego):
1. GKS Huragan Hrubieszów
2. OSiR Biłgoraj
3. MKS Szczebrzeszyn
4. STS Gryf Gmina Zamość
5. GKS Potok Sitno
6. GLKS Granica Lubycza Królewska - drużyna wycofała się w dniu 25.07.2023 r.
6. GLKS Omega Stary Zamość
7. GLKS Graf Chodywańce
8. GKS Orzeł Tereszpol
9. GKS Relax Księżpol
10. GKS Błękitni Obsza
11. LKS Szumy Susiec
12. LKS Cosmos Józefów
13. LKS Olimpiakos Tarnogród
14. MGKS Igros Krasnobród
15. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek
16. GKS Pogoń 96 Łaszczówka
17. KS Włókniarz Frampol
Okręgowa Liga Młodzików Starszych D1 (2011, 2012, 2013 za zgodą lekarza sportowego):
1. TKS Huczwa Tyszowce
2. KS Hetman Zamość
3. OSiR Biłgoraj
4. LKS Grom Różaniec
5. LKS Orkan Bełżec
6. KS Sokół Zwierzyniec
7. GKS Szyszła Tarnoszyn
8. LKS Szumy Susiec
9. LZS Tarpan Korchów
10. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
11. GKS Huragan Hrubieszów - drużyna zgłosiła się w dniu 19.07.2023 r.
12. GLKS Granica Lubycza Królewska - drużyna zgłosiła się w dniu 25.07.2023 r.
Okręgowa Liga Młodzików Młodszych D2 (2012, 2013, 2014 za zgodą lekarza sportowego):
1. DKS Gaudium Zamość
2. SP Piast Babice
3. GKS Huragan Hrubieszów drużyna wycofała się w dniu 19.07.2023 r.
3. MKS Szczebrzeszyn
4. STS Gryf I Gmina Zamość
5. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
6. GLKS Omega Stary Zamość
7. GKS Orzeł Tereszpol
8. LZS Tanew Majdan Stary
9. SP Victoria Łukowa
10. MGKS Igros Krasnobród
11. BKS Biłgoraj
12. GKS Sparta Łabunie
13. KS Rakovia Rakówka
14. GKS Delta Nielisz
15. GKS Pogoń 96 Łaszczówka
16. STS Gryf II Gmina Zamość
Orlik Starszy E1-turniejowo (2013):
1. DKS Gaudium I Zamość
2. DKS Gaudium II Zamość
3. GKS Sparta Wożuczyn
4. MKS Unia Hrubieszów
5. GKS Huragan Hrubieszów
6. AP Kicker Tomaszów Lubelski
7. KS Hetman I Zamość
8. KS Hetman II Zamość
9. UKS Football Academy Biłgoraj
10. MKS Szczebrzeszyn
11. MLKS Kryształ Werbkowice
12. KS Sokół Zwierzyniec
13. GKS Potok Sitno
14. GLKS Granica Lubycza Królewska
15. LKS Cosmos Józefów
16. GKS Błękitni Obsza
17. LKS Szumy Susiec
18. LKS Olimpia Miączyn
19. KS Olender Sól
20. LKS Olimpiakos Tarnogród
21. KS Tur Turobin
22. GLKR-S Olimp Mircze
23. BKS Biłgoraj
24. GKS Sparta Łabunie
25. UKS Football Academy Zamość
26. STS Gryf Gmina Zamość - drużyna wycofana w dniu 28.07.2023 r.
Orlik Młodszy E2-turniejowo (2014):
1. TKS Huczwa Tyszowce
2. GKS Huragan Hrubieszów
3. AP Kicker Tomaszów Lubelski
4. KS Hetman I Zamość
5. KS Hetman II Zamość
6. UKS Football Academy Biłgoraj
7. MKS Szczebrzeszyn
8. STS Gryf Gmina Zamość
9. LKS Orkan Bełżec
10. GKS Pogoń 96 I Łaszczówka
11. GKS Pogoń 96 II Łaszczówka
12. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
13. LKS Cosmos Józefów
14. GLKS Omega Stary Zamość
15. GLKS Graf I Chodywańce
16. GLKS Graf II Chodywańce
17. GKS Orzeł Tereszpol
18. KS Olender I Sól
19. KS Olender II Sól
20. SP Victoria Łukowa
21. MGKS Igros Krasnobród
22. BKS Biłgoraj
23. UKS Football Academy Zamość
24. ULKS Zryw Ulhówek zgłoszenie w dniu 31.07.2023 r.
Żak Starszy F1-turniejowo (2015)
1. DKS Gaudium Zamość
2. MKS Unia Hrubieszów
3. GKS Huragan Hrubieszów
4. AP Kicker Tomaszów Lubelski
5. UKS Football Academy Biłgoraj
6. STS Gryf Gmina Zamość
7. GKS Pogoń 96 Łaszczówka
8. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
9. GLKS Granica Lubycza Królewska - drużyna wycofała się w dniu 25.07.2023 r.
9. LKS Szumy Susiec
10. KS Tur Turobin
11. GLKR-S Olimp Mircze
12. UKS Football Academy I Zamość
13. UKS Football Academy II Zamość
Żak Młodszy F2-turniejowo (2016)
1. DKS Gaudium Zamość
2. GKS Huragan Hrubieszów
3. AP Kicker Tomaszów Lubelski
4. KS Hetman Zamość
5. UKS Football Academy I Biłgoraj
6. UKS Football Academy II Biłgoraj
7. MKS Szczebrzeszyn
8. STS Gryf Gmina Zamość
9. LKS Orkan Bełżec
10. GKS Pogoń 96 I Łaszczówka
11. GKS Pogoń 96 II Łaszczówka
12. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
13. GLKS Omega Stary Zamość
14. LKS Orion Dereźnia
15. KS Tur Turobin
16. BKS Biłgoraj
17. UKS Football Academy Zamość
18. GLKS Granica Lubycza Królewska - drużyna zgłosiła się w dniu 25.07.2023 r.
Skrzat Starszy G1-turniejowo (2017)
1. DKS Gaudium Zamość
2. MKS Unia Hrubieszów
3. KS Hetman Zamość
4. UKS Football Academy Biłgoraj
5. MKS Szczebrzeszyn
6. STS Gryf Gmina Zamość
7. LKS Grom Różaniec
8. LKS Orion Dereźnia
9. BKS Biłgoraj
10. UKS Football Academy Zamość
Skrzat Młodszy G2-turniejowo (2018)
1. KS Hetman Zamość
2. UKS Football Academy Biłgoraj
3. UKS Football Academy Zamość
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Zgody RODO na korespondencję mailową (sezon 2020/2021 i następne):
III liga:
1. KS Hetman Zamość
IV liga:
1. MLKS Kryształ Werbkowice
2. MKS Unia Hrubieszów
3. STS Gryf Gmina Zamość
4. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
5. TKS Huczwa Tyszowce
6. LKS Grom Różaniec
7. Łada 1945 Biłgoraj
klasa Okręgowa:
1. GKS Błękitni Obsza
2. GLKS Omega Stary Zamość
3. GKS Orzeł Tereszpol
4. LKS Olimpia Miączyn
5. LZS Tarpan Korchów
6. GLKS Granica Lubycza Królewska
7. LKS Olimpiakos Tarnogród
8. GKS Pogoń 96 Łaszczówka
9. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn
10. LKS Metalowiec Goraj
11. GKS Potok Sitno
12. SP Victoria Łukowa
13. MGKS Igros Krasnobród
14. LKS Orion Dereźnia
15. ŁKS Korona Łaszczów
16. LZS Tanew Majdan Stary
17. KS Tur Turobin
18. KS Sokół Zwierzyniec
klasa A:
1. GKS Sparta Łabunie
2. LKS Orkan Bełżec
3. BKS Bodaczów
4. GKS Andoria Mircze
5. KS Włókniarz Frampol
6. SP Piast Babice
7. GKS Relax Księżpol
8. GKS Szyszła Tarnoszyn
9. KS Olender Sól
10. LKS Szumy Susiec
11. LKS Cosmos Józefów
12. PKS Metanoja Lipsko
13. GLKS Graf Chodywańce
14. KS Alwa Brody Małe
klasa B na razie bez podziału na grupy:
1. GKS Ostoja Skierbieszów
2. GKS Perła Deszkowice
3. SKS Ruch Machnów Nowy
4. KS Rakovia Rakówka
5. GKS Aleksandria Aleksandrów
6. GKS Tarnawatka
7. GKS Perła Telatyn
8. GKS Delta Nielisz
9. LKS Orion Stihl Jacnia
10. LZS Wrzos Szyszków
11. STS Start Gmina Frampol
12. KS Wola Różaniecka-Luchów
13. STS Gryf II Gmina Zamość
14. LZS Albatros Biszcza
15. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek
16. GKS Sparta Wożuczyn
17. GKS Huragan Hrubieszów
18. WKS Przewale
grupy młodzieżowe:
1. APN Biłgorajczyki
2. BKS Biłgoraj
3. OSiR Biłgoraj
4. UKS Football Academy Biłgoraj
5. UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska
6. AP Kicker Tomaszów Lubelski
7. UKS Football Academy Zamość
8. KS Archipelag Roztocze Krynice
9. GLKR-S Olimp Mircze
10. DKS Gaudium Zamość
11. AMSPN Hetman Zamość
12. MKS Szczebrzeszyn