Super User

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do uczestnictwa w makroregionalnych konferencjach dla trenerów certyfikowanych szkółek. W każdej konferencji będzie mogło uczestniczyć po dwóch przedstawicieli szkółek posiadających certyfikat Elite oraz po jednym ze szkółek posiadających certyfikat Grassroots.

 

Uprzejmie informujemy, iż ze względu na dużą liczbę zgłoszeń PZPN dokonał zmiany terminu oraz lokalizacji Konferencji dla województw: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, która odbędzie się w Hali MOSiR Łańcut przy ulicy ul. Armii Krajowej 57 w dniu 15 grudnia.

 

Trenerzy, którzy już zostali zgłoszeni pozostają na zapisanej wcześniej liście. Jeżeli przez zmianę terminu nie mogą być obecni prosimy o informację mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mimo powyższego oraz zwiększeniu możliwości organizacyjnych pojawiła się możliwość zgłoszenia dowolnej liczby trenerów na Makroregionalne Konferencje dla trenerów Szkółek Certyfikowanych. Dotyczy to szkółek na każdym poziomie Certyfikatu (zarówno Zielone jak i Elite).

Szkółki, które dokonały już zgłoszenia, a chcących zgłosić dodatkowe osoby, proszone są o przesłanie nowego maila ze zgłoszeniem wyłącznie niezgłoszonych jeszcze trenerów.

Poniżej przesyłamy link do komunikatu dotyczącego tego wydarzenia, który został opublikowany na portalu Łączy nas Piłka.

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/program-certyfikacji-pzpn/makroregionalna-konferencja-dla-trenerow-certyfikowanych

Prosimy o zgłaszanie przez szkółki trenerów zainteresowanych uczestnictwem w Konferencji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uczestnicy konferencji mogą uzyskać 3 punkty do przedłużenia licencji trenerskich UEFA Elite Youth A, UEFA A, UEFA B, UEFA C/Grassroots C, Futsal C. Szczegóły wydarzenia poniżejZachęcamy do udziału!

AGENDA – KONFERENCJA DLA TRENERÓW CERTYFIKOWANYCH SZKÓŁEK

10:00 – 11:00 – ZAPISY I REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

11:00 – 11:10 – OTWARCIE KONFERENCJI

11:10 – 13:15 – CZĘŚĆ TEORETYCZNA

BLOK 1: NOWY PROGRAM SZKOLENIA PZPN – EWOLUCJA PRACY TRENERÓW

BLOK 2: BUDOWA JEDNOSTKI TRENINGOWEJ – KAT. WIEKOWEJ ORLIK

BLOK 3: OCENA JEDNOSTKI TRENINGOWEJ – KAT. WIEKOWA ORLIK

BLOK 4: PANEL DYSKUSYJNY

13:15 – 13:45 – PRZERWA KAWOWA

13:45 – 15:45 – CZEŚĆ PRAKTYCZNA – TRENING POKAZOWY KAT. WIEKOWEJ ORLIK

15:45 – 16:00 – PANEL DYSKUSYJNY

16:00 – ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

Kategoria: