Komisja Gier w załączeniu przedkłada informację dotyczącą terminów rozgrywek seniorskich w rundzie Wiosna 2024 z uwzględnieniem meczów barażowych o awans do IV ligi oraz dodatkowo terminy z innych Oddziałów.

Terminy rozgrywek w Oddziale LZPN w Zamościu-runda wiosna 2024

 

Terminy rozgrywek w Oddziale LZPN w Białej Podlaskiej-runda wiosna 2024

 

Terminy rozgrywek w Oddziale LZPN w Chełmie-runda wiosna 2024

 

Terminy rozgrywek w LZPN (10 powiatów oraz rozgrywki wojewódzkie)-runda wiosna 2024

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z meczu Reprezentacji Kobiet U15 Polska-Rumunia, który został rozegrany w dniu 6 listopada 2023 r. na stadionie Górnika w Łęcznej. Mecz zakończył się sukcesem Reprezentacji Polski 6:0 (2:0). Selekcjonerką jest pochodząca z Dorohuska Pani Paulina Kawalec, a trenerem bramkarek jest Pan Włodzimierz Kwiatkowski z Zamościa.

 

Mecz rewanżowy został rozegrany w dniu 8 listopada 2023 r. (środa) o godz. 12 na stadionie Avii w Świdniku. Ponownie wygrała Reprezentacja Polski tym razem 11:1 (4:1).

Organizatorem obu meczów był Polski Związek Piłki Nożnej, a współorganizatorem Lubelski Związek Piłki Nożnej.

Mecze rozegrano w ramach obchodów 100 Lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.


Polska Rumunia

Lubelski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór wniosków na granty finansowe dotyczące organizacji imprez/wydarzeń piłkarskich takich jak: turnieje, festyny, eventy piłkarskie dla dzieci, młodzieży i seniorów, wydarzenia towarzyszące jubileuszom klubów. Więcej informacji: https://lzpn.pl/ogloszenie-konkurs-grantowy-lzpn/

Granty LZPN

Na Lubelszczyznę wracają mecze międzypaństwowe reprezentacji Polski kobiet U15! W dniach 6 i 8 listopada 2023 roku odbędą się spotkania towarzyskie Polska – Rumunia. Wstęp na oba mecze jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Mecz 6 listopada 2023 r. (poniedziałek) godz. 12 na boisku Górnika w Łęcznej. Mecz 8 listopada 2023 r. (środa) godz. 12 na boisku Avii w Świdniku.

„Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” – rusza nowa kampania PZPN!

 Polski Związek Piłki Nożnej kontynuuje rozwijanie kobiecego futbolu i właśnie wystartował z kampanią promocyjną nakierowaną na włączanie dziewcząt do gry w piłkę. Jej celem jest udowodnienie, że futbol to nie tylko dyscyplina sportu, ale przede wszystkim arena, z której – bez względu na płeć – wynosi się niezwykłe życiowe doświadczenia oraz przydatne umiejętności. 

Druzynadziewczyn final2 16x9