Strona główna

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje o biletach na mecz towarzyski Polska – Chile, ostatni sprawdzian biało-czerwonych przed Mistrzostwami Świata. Mecz odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, dnia 16 listopada 2022 roku (środa), godz. 18:00. Zainteresowani mogą składać zamówienia na bilety wg podanej poniżej informacji.

 

W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie Członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Klub zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (działacz, trener, sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety.

Lublin (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 10 powiatów lubelskich): 60 biletów

Oddział LZPN w Białej Podlaskiej (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów bialskopodlaskich): 47 biletów

Oddział LZPN w Chełmie (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 4 powiatów chełmskich): 40 biletów

Oddział LZPN w Zamościu (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów zamojskich): 53 biletów

Bilety po decyzji PZPN dostępne będą w następujących cenach:
Kategoria I – 240 PLN

Kategoria II – 180 PLN

Kategoria III – 120 PLN

Zgłoszenia w załączonej tabelce w wersji CSV (podajemy PESEL, imię i nazwisko i cenę biletu) przesyłamy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZGŁOSZENIE w tabelce w koniecznym formacie/wersji CSV powinno zawierać dodatkowo: kontakt tel. i adres skrzynki do jednej upoważnionej osoby.

Termin przesłania zgłoszeń: do 14.10.2022 r. (piątek), godz. 15:00. Bilety będą do odebrania w biurze LZPN w Lublinie i Oddziałach LZPN – Biała Podlaska, Chełm, Zamość lub przesłane zostaną do zainteresowanych na skrzynkę mailową. Otwarta sprzedaż rozpocznie się 27.10.2022 r.

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 607-357-517.