Strona główna

Dziewczynki reprezentujące Unię Grabów-Leopoldów z województwa lubelskiego zajęły drugie miejsce w wielkim finale ogólnopolskich rozgrywek XXIII edycji turnieju o Pucharu Tymbarku w kategorii U10! Do końcowego triumfu zabrakło naprawdę niewiele.

W meczu finałowym młode zawodniczki ze Szkoły Podstawowej z Grabowa Szlacheckiego i Leopoldowa uległy zespołowi SP 17 Chorzów, przeciwko któremu w fazie grupowej turnieju finałowego udało się odnieść zwycięstwo. Natomiast wcześniej w meczu półfinałowym Unia pokonała Szkołę Podstawową w Choroszczy 2:0.

Warto podkreślić, że oprócz miejsca na podium nagrodę dla najlepszej bramkarki z rąk Prezesa LZPN Zbigniewa Bartnika otrzymała zawodniczka Unii Wiktoria Walasek.

Trenerami zespołu są Gustaw Serafin i Beata Babik.