Strona główna

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz eliminacji Euro 2024: Polska – Czechy. Mecz odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, dnia 17 listopada 2023 roku (piątek), godz. 20:45. Zainteresowani mogą składać zamówienia na bilety wg podanej poniżej informacji.

W związku z ograniczoną liczbą biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie Członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Klub zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej  może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (działacz, trener, sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety.

Lublin (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 10 powiatów lubelskich): 63 bilety

Oddział LZPN w Białej Podlaskiej (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów bialskopodlaskich): 45 biletów

Oddział LZPN w Chełmie (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 4 powiatów chełmskich): 40 biletów

Oddział LZPN w Zamościu (kluby, środowisko, osoby związane z piłką nożną z terenu 5 powiatów zamojskich): 52 bilety

Bilety wg decyzji PZPN dostępne będą w następujących cenach:

Kategoria I – 240 PLN

Kategoria II – 180 PLN

Kategoria III – 120 PLN

Zgłoszenia w załączonej tabelce – wyłącznie w wersji CSV (podajemy PESEL, imię i nazwisko i cenę biletu) przesyłamy na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZGŁOSZENIE w tabelce w koniecznym formacie/wersja CSV   powinno zawierać dodatkowo: kontakt tel. i adres skrzynki do jednej upoważnionej osoby z grupy. Przy zamówieniu w tabelce można wpisać osoby ponad ustalony limit – jako rezerwowe (oznaczając R), które otrzymają bilet, przy mniejszym zainteresowaniu środowiska z ustalonej puli 200 biletów dla każdego Woj. ZPN.

Termin przesłania zgłoszeń: do 28.09.2023 r. (czwartek), godz. 12:00. Bilety będą do odebrania w biurze LZPN w Lublinie i Oddziałach LZPN – Biała Podlaska, Chełm, Zamość lub przesłane zostaną do zainteresowanych na skrzynkę mailową.

Sprzedaż InPost Fresh, dostępna dla użytkowników aplikacji InPost Fresh, rozpocznie się 03.10.2023 roku o godzinie 10:00.

Otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców rozpocznie się 06.10.2023 roku.

Płatność za bilety dokonywana będzie na konto LZPN podane na stronie, po zwrotnej informacji do zainteresowanego o przyjęciu zamówienia. Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 607-357-517.

Załącznik – tabelka na bilety – wersja CSV – POBIERZ

Lubelski Związek Piłki Nożnej