Strona główna

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zamówienia bezpłatnych biletów na mecz w ramach eliminacji do ME 2024 - Polska - Mołdawia.
Mecz odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, dnia 15.10.2023 roku (niedziela),godz. 20:45.
Zainteresowani mogą składać zamówienia na bilety wg podanej poniżej informacji.
W związku z ograniczoną liczbą biletów (300 sztuk na  320 klubów Lubelskiego ZPN) informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej - kluby sportowe posiadające grupy młodzieżowe, uczestniczące w rozgrywkach LZPN.

Klub Sportowy szkolący młodzież,  zrzeszony w Lubelskim Związku Piłki Nożnej  może aplikować na maksymalnie 20 biletów  (18 zawodników-zawodniczek i 2 opiekunów). Zgłoszenia w załączonej tabelce - Tabelka na bilety CSV
wyłącznie w wersji CSV (podajemy imię i nazwisko, PESEL) i przesyłamy na skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZGŁOSZENIE w tabelce w koniecznym format/wersja CSV   powinno zawierać dodatkowo: kontakt tel.
i adres skrzynki do jednej upoważnionej osoby z danej grupy.
Termin przesłania zgłoszeń: do 06.10.2023 r. (piątek), godz. 12:00.
W przypadku zgłoszeń z dużej  liczby klubów, o przydziale biletów decydowała  będzie  kolejność zgłoszeń/przesłania listy.
Bilety będą do odebrania w biurze LZPN w Lublinie i Oddziałach LZPN:
Biała Podlaska, Chełm, Zamość lub przesłane zostaną do zainteresowanych
na skrzynkę mailową.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących biletów korespondencje prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 607-357-517.

Lubelski Związek Piłki Nożnej