Strona główna

Komisja Gier w załączeniu przedstawia Harmonogram Turniejów Orlików Starszych i Młodszych, Żaków Starszych i Młodszych. Planujemy również rozgrywki Skrzatów podobnie jak w poprzedniej rundzie. Wszystkie zmiany terminów i kontaktów będę na bieżąco aktualizowane.

Regulamin Rozgrywek Orlików i Żaków

UNIFIKACJA PZPN

 RUNDA JESIEŃ 2022

 

 Stan na dzień 15.09.2022 r.

Orlik Starszy gr. I (2012)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf II Gmina Zamość

515-734-768

2

17.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

DKS Gaudium I Zamość

509-770-480

3

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf I Gmina Zamość

515-734-768

4

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

DKS Gaudium II Zamość

509-770-480

5

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

MKS Szczebrzeszyn

606-211-946

6

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

AMSPN Hetman Zamość 531-092-519

 W dniu 13.09.2022 r. z rozgrywek Orlików Starszych gr. I wycofała się drużyna UKS Football Academy Zamość.

W dniu 14.09.2022 r. do rozgrywek Orlików Starszych gr. I zgłosiła się drużyna AMSPN Hetman Zamość.

 

Orlik Starszy gr. II (2012)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

17.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Szyszła Tarnoszyn

513-062-786

2

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Huragan Hrubieszów

660-386-831

3

01-10-2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Orkan Bełżec

661-944-591

4

08.10-2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Sparta Łabunie

513-126-055

5

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Potok Sitno

793-034-061

6

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00          

LKS Olimpia Miączyn                

504-726-830              

 

Orlik Starszy gr. III (2012)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Grom Różaniec

605-397-485

2

17.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LZS Tanew Majdan Stary

517-506-288

3

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Cosmos Józefów

504-171-227

4

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 12:30

GKS Orzeł Tereszpol

608-071-647

5

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LZS Tarpan Korchów

731-664-289

6

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

KS Rakovia Rakówka

664-742-753

7

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

SP Victoria Łukowa

695-123-460

 

Orlik Młodszy gr. I (2013)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

17.09.2022 (sobota)

godz. 9:00

MKS Unia Hrubieszów

607-491-100

2

24.09.2022 (sobota)

godz. 9:00

TKS Huczwa Tyszowce

781-999-999

3

01.10.2022 (sobota)

godz. 9:00

GLKR-S Olimp Mircze

604-227-219

4

08.10.2022 (sobota)

godz. 9:00

MLKS Kryształ Werbkowice

502-092-476

5

15.10.2022 (sobota)

godz. 9:00

GKS Huragan Hrubieszów

660-386-831

 

Orlik Młodszy gr. II (2013)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

17.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GLKS Granica Lubycza Królewska

723-687-912

2

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

Tel/fax 84-665-93-50

3

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

AP Kicker Tomaszów Lubelski

887-132-000

4

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Szumy Susiec

663-128-011

 

Orlik Młodszy gr. III (2013)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

DKS Gaudium I Zamość

509-770-480

2

17.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf I Gmina Zamość

515-734-768

3

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GLKS Omega Stary Zamość

693-333-680

4

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

AMSPN Hetman Zamość

511-170-727

5

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf II Gmina Zamość

515-734-768

6

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Pogoń 96 Łaszczówka

695-560-716

7

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy   Zamość

721-992-294

8

29.10.2022 r. (sobota)         godz. 9:00                                                                                                            

DKS Gaudium II   Zamość                    

509-770-480            

 

Orlik Młodszy gr. IV (2013)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

18.09.2022 r. (niedziela)

godz. 9:00, Frampol

BKS Biłgoraj

531-073-150

2

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Biłgoraj

606-642-531

3

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Orion Dereźnia

508-677-957

4

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

Stowarzyszenie Sportowe

Huragan Chmielek

508-743-309

5

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

KS Tur Turobin

609-161-858

6

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Olimpiakos Tarnogród

660-314-490

7

29.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Błękitni Obsza

511-036-336

 

Żak Starszy gr. I (2014)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Pogoń 96 Łaszczówka

695-560-716

2

17.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Huragan Hrubieszów

660-386-831

3

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

84-665-93-50

4

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

ULKS Zryw   Ulhówek

604-775-142

5

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Orkan Bełżec

661-944-591

6

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Sparta Łabunie

513-126-055

7

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GLKS Graf Chodywańce   508-850-445

 

Żak Starszy gr. II (2014)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

AMSPN I Hetman Zamość

797-182-111

2

17.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

MKS Szczebrzeszyn

606-211-946

3

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Zamość

721-992-294

4

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

MGKS Igros Krasnobród

733-013-017

5

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

AMSPN II Hetman Zamość

797-182-111

6

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf I Gmina Zamość

515-734-768

7

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

STS Gryf II Gmina Zamość 515-734-768

 

Żak Starszy gr. III (2014)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

KS Olender Sól

786-019-625

2

18.09.2022 r. (niedziela)

godz. 9:00, Frampol

BKS I Biłgoraj

BKS II Biłgoraj

531-073-150

3

25.09.2022 r. (niedziela)

godz. 9:00

LKS Orion Dereźnia 508-677-957

4

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Orzeł Tereszpol

608-071-647

5

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

KS Tur Turobin

609-161-858

6

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Biłgoraj

690-497-581

7

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

SP Piast Babice

662-296-983

 

Żak Młodszy gr. I (2015)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

UKS Football Academy I Zamość

2

UKS Football Academy II Zamość

3

 

UKS Football Academy Biłgoraj 

przeniesienie do gr. II

 

4

 

DKS Gaudium Zamość

przeniesienie do gr. II

 

W dniu 13.09.2022 r. z rozgrywek Żaków Młodszych gr. I wycofała się drużyna UKS Football Academy I Zamość i UKS Football Academy Zamość II. Z uwagi na to, drużyny DKS Gaudium Zamość i UKS Football Academy Biłgoraj wyraziły chęć na udział w rozgrywkach Żaków Młodszych gr. II.

 

Żak Młodszy gr. II (2015)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

LKS Szumy Susiec

663-128-011

2

17.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

AP Kicker I Tomaszów Lubelski

887-132-000

3

24.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

MKS Unia Hrubieszów

607-491-100

4

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Huragan Hrubieszów

660-386-831

5

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

84- 665-93-50

6

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

AP Kicker II Tomaszów Lubelski

887-132-000

7

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GLKR-S Olimp Mircze

604-227-219

 W dniu 13.09.2022 r. do rozgrywek Żaków Młodszych gr. II zostały dołączone drużyny DKS Gaudium Zamość kom. 509-770-480 i UKS Football Academy Biłgoraj kom. 732-908-365.

Skrzat   (2016)

Lp.

Termin

Nazwa drużyny

Telefon

1

10.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Biłgoraj

 665-254-524

2

17.09.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

84-665-93-50

3

25.09.2022 r. (niedziela)

godz. 9:00

GLKS Omega Stary Zamość 

693-333-680

4

01.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

GKS Pogoń 96 Łaszczówka

695-560-716

5

08.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

MKS Szczebrzeszyn

606-211-946

6

15.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

AMSPN Hetman I Zamość

795-898-956

7

22.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

UKS Football Academy Zamość

721-992-294

8

29.10.2022 r. (sobota)

godz. 9:00

 AMSPN Hetman II Zamość  795-898-956

W dniu 12.09.2022 r. do rozgrywek Skrzatów zgłosiła się drużyna STS Gryf Gmina Zamość kom. 515-734-768.