Strona główna

W dniu 28.09.22 odbyły się mecze mistrzowskie pomiędzy reprezentacjami Lubelskiego i Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja U13 odniosła zdecydowane zwycięstwo 4:0, natomiast drużyna w kategorii U14 zanotowała remis 2:2. Małymi krokami dążymy do celu jaki chcemy zrealizować, czyli awans do grona ośmiu najlepszych reprezentacji w kraju.

 

Reprezentacje poprowadzone zostały po raz pierwszy w meczach o punkty przez nowe sztaby – trenerami naszej kadry U13 zostali Paweł Majcher oraz Agata Mazurek, natomiast reprezentację U14 objęli Sebastian Luterek i Marcin Kozieł. Bramkarzami reprezentacji podczas zgrupowania opiekował się Kamil Tomczyszyn.

Przed meczami trenowaliśmy na obiektach BKS Lublin. Bardzo dziękujemy za przygotowanie i udostępnienie boiska. Mecze rozegraliśmy na boisku bocznym Areny Lublin. Gorące podziękowania kierujemy również dla Pana Sergeya Mikhaylova, byłego zawodnika Motoru Lublin za profesjonalną pomoc w organizacji meczów. Dziękujemy także trenerom klubowym za odpowiednie przygotowanie zawodników do rywalizacji. Razem możemy więcej!!