Super User

OGROMNY SUKCES OLDBOJÓW ❗️🏆 Drużyna Ks.lublin wygrała XXXII Halowe Mistrzostwa Polski Oldbojów w piłce nożnej – turniej odbył się w dniach 28-29.01.2023 r. w Zawierciu ✅⚽️ Wielkie brawa Panowie! Czapki z głów!

 

 

Pierwszym turniejowym przeciwnikiem lubelskiej drużyny był Esteral Przemyśl – ten mecz nasi oldboje wygrali aż 10:4. Bramki w tym meczu zdobywali: Brzyski Tomasz x3Paździor Jacek, Pranagal PawełZieliński KonradBugała Paweł x4.

W drugim meczu pierwszej fazy ekipa z Lublina również zgarnęła komplet punktów, pokonując Zagłębie Sosnowiec 2:1 dzięki trafieniom Tomasza Brzyskiego i Pawła Pranagala. Kolejny mecz to zacięta rywalizacja z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, która zakończyła się wynikiem 2:2. Obie bramki zdobył tym razem Paweł Bugała. Ostatni mecz pierwszej fazy ponownie obfitował w dużą ilość bramek, ale to KS Lublin wyszedł z tego starcia zwycięsko. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się wynikiem 7:5, a bramki zdobywali: Ziarkowski Jacek, Bonin Grzegorz x2, Brzyski Tomasz x2, Zieliński Konrad, Sebastianiuk Maciej. Ten etap rywalizacji nasi oldboje zakończyli na 1. miejscu, które dawało awans do grona 10 najlepszych zespołów.

Druga faza to ponowny podział na grupy 5-zespołowe. Mecze rozgrywane były na wysokiej intensywności i trzeba było wznieść się na najwyższy poziom, aby awansować do półfinałów. W tym etapie drużyna KS. Lublin osiągnęła następujące rezultaty: KS Lublin – Polonia Rzeszów 1:3, KS Lublin – Pogoń Szczecin 2:0, KS Lublin – Cracovia 3:3, KS Lublin – Zagłębie Dąbrowskie 3:0. Ostatecznie w tej grupie nasza drużyna ponownie okazała się najlepsza.

Na poziomie półfinału przeciwnikiem ekipy z Lublina była Westovia Tarnów. Ten mecz pokazał, że dla KS Lublin nie ma rzeczy niemożliwych, a pewna wygrana 4:1 dała upragniony i zasłużony awans do wielkiego finału. Bramki w tym meczu strzelali Jacek Ziarkowski, Paweł Pranagal, Jarosław Walęciuk oraz Grzegorz Bonin.

Finał to niezwykle zacięte starcie z Pogonią Szczecin. Mecz dostarczył wielu niezapomnianych emocji i ogromnej dawki radości po końcowym gwizdku, bowiem to KS Lublin mógł świętować triumf w całym turnieju. Dwie bramki dla ekipy z Lublina w meczu finałowym zdobył Jacek Ziarkowski, a jedną Jarosław Walęciuk. Ponadto, najlepszym zawodnikiem mistrzostw został wybrany Grzegorz Bonin. Poniżej link do nagrania z meczu finałowego: https://youtube.com/watch?v=FvLhYfGqnF4&si=EnSIkaIECMiOmarE 

Ekipa KS Lublin podczas turnieju wystąpiła w składzie:

1 Mańka Marcin GK 🥇
2 Styżej Kamil GK 🥇
3 Boniaszczuk Wojciech 🥇
4 Brzyski Tomasz 🥇
5 Bugała Paweł 🥇
6 Pranagal Paweł 🥇
7 Ziarkowski Jacek 🥇
8 Zieliński Konrad 🥇
9 Paździor Jacek 🥇
10 Walenciuk Jarosław 🥇
11 Sebastianiuk Maciek 🥇
12 Bonin Grzegorz 🥇
13 Kleszcz Maciej 🥇

Bielak Piotr Manager 🥇
Boguszewski Modest Trener 🥇
Zagrodniczek Mirosław Kierownik 🥇

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla całego zespołu!!

źródło i fot. : Facebook/KS Lublin

 


 

Kategoria: